Pozytek.gov.pl - Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - Departament Pożytku Publicznego

DEPARTAMENT POŻYTKU PUBLICZNEGO

Jednostka odpowiedzialna za wdrożenie i promocję rozwiązań przyjętych


w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie


więcej o departamencie

Aktualności

25.06.2014

Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej został skierowany na Komitet Stały Rady Ministrów

Departament Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 25 czerwca 2014 r. projekt Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej (KPRES) został przekazany do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w celu skierowania go pod obrady Komitetu Stałego Rady Ministrów. Decyzja o dalszych działaniach w zakresie procedowania nad dokumentem zostanie podjęta podczas obrad Komitetu Stałego Rady Ministrów.

11.07.2014

Wyniki konkursu FIO 2014

Departament Pożytku Publicznego informuje o decyzji Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie dofinansowania projektów złożonych w ramach konkursu FIO 2014 ze środków pozostałych do dyspozycji Ministra.

12.06.2014

Zaproszenie na Targi Dobrego Klimatu w Nowym Warpnie

Tegoroczne Targi Dobrego Klimatu pomyślane są głównie jako miejsce zabaw i atrakcji dla całej rodziny. W sobotę (21 czerwca od godziny 11.00 do 17.00) wspólnie z podmiotami ekonomii społecznej przygotowaliśmy liczne atrakcje w postaci warsztatów design?u, konkursów i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku nie będzie nudy. Podczas wydarzenia po raz pierwszy na pięknej nowowarpieńskiej promenadzie odbędzie się impreza towarzysząca ?Dobrze jest wyglądać dobrze?. Będzie to seria profesjonalnie przy

06.06.2014

Zaproszenie na panel obywatelski (debatę publiczną) poświęcony konsultacjom projektu Programu współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017.

Spotkanie odbędzie się w dniu 2 lipca br. o godz. 10.00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń.

Działania

Kontakt

Ministerstwo Pracy i Polityki
Społecznej
Departament Pożytku Publicznego

ul.Nowogrodzka 1/3/5,
00-513 Warszawa
tel. centrala: (+48 22) 661 11 00

Zespół redakcyjny serwisu:
Anna Moskwa-Wysokińska
pozytek@mpips.gov.pl

Obsługa Bazy organizacji
pożytku publicznego - publikacja sprawozdań opp: opp@mpips.gov.pl

Polecamy